Kerštas - Noras pasidalinti skausmu

2011.01.27 Agurotis
  • 125
8
Kerštas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
jeigu kerštas noras pasidalinti skausmu, tai kas tada yra atgaila?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
kaip man tai tinka ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
#2 Tu vapšie džiaukis, kad nors lievas demo kuria bet nors demo. Vis geriau nei emotyvacijas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
jis ciulpia byby nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
IS weido israiskos neatrodo ;D
rokamikas 5626    
jau kad moderatoriaus tai visas leivas demotyvacijos patvirtintos, pieva, net rasyb
os zenklu nera..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Jis to negalėtų padaryt, per daug mielas :D
Grįžti į viršų