Kerštas - Po daugelio metų dar saldesnis

2010.11.22 juzt1s
  • 219
11
Kerštas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
I got your nose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
up
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#8 Pritariu reikia suprasti šitą demo perkeltine prasme ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Tiek kafka, tiek Simas turbūt dabar labai protingais jaučiatės, ne? KOKS SKIRTUMAS, kas ten kur pavaizduota. Mintis yra labai aiški ir gan graži. Kerštas - tai nebūtinai kažkas bjauraus, tai galli būt tiesiog žaidimo forma (tu man taip? aš tau irgi taip pat! stiliuje). Eikit dabar visų kitų demotyvacijų komentuoti, ieškodami neatitikimų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Hmm , like Sasuke and Itachi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Tas vilku "kandziojimasis" jiems istikro yra zaidimas :) Vilku gaujoje nusikaltelis yra tiesiog istremiamas.
Nuotraukos nėra
kafka 5695    
kairej foto sunys desnej vilkai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Siaip ir vienoje ir kitoje fotografijoje parodomas svelnumas ir zaismingumas,kerstu nekvepia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
grazi foto ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Davalge nx. :D
Ex02r 5695    
nedavalge
Grįžti į viršų