Svarbiausia tik kaupti sudus tai lemtingai dienai :D:D:D:
Kerštas - Jis toks saldus...
Anonimas
5569
Anonimas
5637
cia motivacyja o ne demotivacyja
Anonimas
5649
tai taip iseina, kazkas db kaupia jo sudus :D
nulis
5649
o as buvau prisikes ant bairio ir ne karta , turiu servetku ir man pohui tegul kiti linksminas valydami ,prikis tai mano
Anonimas
5649
8# irgi taip galvoju ;D
Rocknroll
5653
cha cha cha :D
Anonimas
5653
gerulis
aite
5653
blm pas mane barake kazkas panasaus pakabinta.. :D
povilasq
5653
buvo...
Vai2kas
5653
nuzude.;D
noob.saibot
5654
#8 ;D wooot
Anonimas
5654
Parase ciuvas, uzklyjavo, nufotkino, nuklyjavo ir padare demo. daug tokiu maciau, daug kas taip daro :P
Anonimas
5654
;D
Anonimas
5654
#5 xD
anonimas
5654
susirasiu kokia kita laiptine pasikt tada :D
Anonimas
5654
milijonas priezasciu kodel Lietuva geriausia salis pasaulyje buvo sitas ir demotyvacija kazkas jau tokia kure ;D
Karole
5827
Mldc ;D
Anonimas
5827
matytas kazkur. : D
electoluxas
5827
O ir sugalvok tu man... :D
|

