#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4489
Anonimas
4489
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4489
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4489
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4490
Dviračio žynios
Anonimas
4490
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4490
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4490
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4490
žynių :D
Anonimas
4490
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4490
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

