Kad ir per sudus, bet i laisve!
Keliai - jie ne visi veda į išsigelbėjimą...
Anonimas
5358
Kamil La
5667
fuui
Anonimas
5668
visi keliai is kaleimo veda i sudu kruva ;D
Anonimas
5668
pro apačią prasikas :D
Anonimas
5668
buvo... kiek galima ?? atsiusciau nuoroda, bet ieskot tingiu..
Anonimas
5668
www.demotyvacija.lt/sveikiname-jums-gime-berniukas-1300820.html
Anonimas
5668
kad ir sudinas bet issigelbejimas
mencija
5669
ai aš jau geriau šūdu praplaukčiau, negu kalėjime sėdėčiau :D
|

