Sunkioji atletika...
Keksas - Dabar jis ne tik piktas, dabar jis ir stiprus
Anonimas
5695
Anonimas
5721
Visi tokiu "demotyvaciju" fanai kaip 15, išsisukinėja nuo klausimų "ką tai demotyvuoja" nes žino, kad tai nei demotyvuoja, nei motyvuoja ;)
Anonimas
5723
#14 šitaip kalbėdamas, manai, protingu labai pasirodei? :)
Anonimas
5725
#13 ir ka cia demotyvuoja sudo gabale tu bl? :-)
Anonimas
5732
taip vienas jei kekso nematei ok viskas yra man patinka
Anonimas
5732
Kur cia galima izvelgt demotyvacija ? Cia as vienas nesuprantu ?
Anonimas
5732
cia demotyvuoja raberberus kovoti pries laisve
Anonimas
5732
Pasiilgau kekso :<
Anonimas
5733
siaip keksas jau amzinatilsis :/
garbane
5733
:D geras :)
kiki17
5733
jo nesupranta bajerio jei matete reklamos legenda
Anonimas
5733
Kas reklamos nezino, tam nesamone :)
Anonimas
5733
nesamone
Anonimas
5733
nerealus :D:D
Anonimas
5733
Nei čia demotyvacijos, nei motyvacijos, nei prikolo nematau. Visiška šūdmalystė.
Anonimas
5733
kas cia per sudas???nesupratau biski..
kiki17
5733
dabar keksas kersys o paskui pats vaziuos y kelione.... vienas.....
|

