Sunkioji atletika...
Keksas - Dabar jis ne tik piktas, dabar jis ir stiprus
Anonimas
5698
Anonimas
5723
Visi tokiu "demotyvaciju" fanai kaip 15, išsisukinėja nuo klausimų "ką tai demotyvuoja" nes žino, kad tai nei demotyvuoja, nei motyvuoja ;)
Anonimas
5725
#14 šitaip kalbėdamas, manai, protingu labai pasirodei? :)
Anonimas
5727
#13 ir ka cia demotyvuoja sudo gabale tu bl? :-)
Anonimas
5734
taip vienas jei kekso nematei ok viskas yra man patinka
Anonimas
5734
Kur cia galima izvelgt demotyvacija ? Cia as vienas nesuprantu ?
Anonimas
5735
cia demotyvuoja raberberus kovoti pries laisve
Anonimas
5735
Pasiilgau kekso :<
Anonimas
5735
siaip keksas jau amzinatilsis :/
garbane
5735
:D geras :)
kiki17
5735
jo nesupranta bajerio jei matete reklamos legenda
Anonimas
5735
Kas reklamos nezino, tam nesamone :)
Anonimas
5735
nesamone
Anonimas
5735
nerealus :D:D
Anonimas
5735
Nei čia demotyvacijos, nei motyvacijos, nei prikolo nematau. Visiška šūdmalystė.
Anonimas
5735
kas cia per sudas???nesupratau biski..
kiki17
5736
dabar keksas kersys o paskui pats vaziuos y kelione.... vienas.....
|

