Sunkioji atletika...
Keksas - Dabar jis ne tik piktas, dabar jis ir stiprus
Anonimas
5692
Anonimas
5717
Visi tokiu "demotyvaciju" fanai kaip 15, išsisukinėja nuo klausimų "ką tai demotyvuoja" nes žino, kad tai nei demotyvuoja, nei motyvuoja ;)
Anonimas
5719
#14 šitaip kalbėdamas, manai, protingu labai pasirodei? :)
Anonimas
5721
#13 ir ka cia demotyvuoja sudo gabale tu bl? :-)
Anonimas
5728
taip vienas jei kekso nematei ok viskas yra man patinka
Anonimas
5728
Kur cia galima izvelgt demotyvacija ? Cia as vienas nesuprantu ?
Anonimas
5729
cia demotyvuoja raberberus kovoti pries laisve
Anonimas
5729
Pasiilgau kekso :<
Anonimas
5729
siaip keksas jau amzinatilsis :/
garbane
5729
:D geras :)
kiki17
5729
jo nesupranta bajerio jei matete reklamos legenda
Anonimas
5729
Kas reklamos nezino, tam nesamone :)
Anonimas
5729
nesamone
Anonimas
5730
nerealus :D:D
Anonimas
5730
Nei čia demotyvacijos, nei motyvacijos, nei prikolo nematau. Visiška šūdmalystė.
Anonimas
5730
kas cia per sudas???nesupratau biski..
kiki17
5730
dabar keksas kersys o paskui pats vaziuos y kelione.... vienas.....
|

