pas mane kompiuteris buna padetas ant kedes, o ant atloso rubai pagabinti, kad net bijau paliesti :D
Kėdė - "talpina" daugiau drabužių nei spinta
Anonimas
5566
Anonimas
5769
True :D
Anonimas
5840
cia yra pagrindine mano piktumu priezastis su tevais. "Eik kede tvarkyyyyyyyyyyt, vel kalnas rubuuuu!!!!!!!!!!!!!" ;D
Unnecessary
5865
Žiauri tiesa xD
Anonimas
5869
Nu pas man grindys daugiau talpina :D
Anonimas
5873
Kas tiesa tas nemelas
Anonimas
5919
Geras!! : D
Anonimas
5924
Graži kėdė :D
Anonimas
5935
faktas
Anonimas
5936
Kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5951
Kaip pirstu i aki;)
Anonimas
5985
va cia tai geras ;D retai kede buna neapkrauta drabuziu ;D
LookAtMe
5994
Tikrai tiesa.. :D
Anonimas
6013
Tiesa :D
Marius
6013
gera mintis :)
gOga
6015
kas tiesa tas tiesa :)
andrukas
6015
+1
Anonimas
6015
"kaip pasodinti 4 blondines ant 1 kėdės? Apversti kėdę aukštyn kojom."
Anonimas
6015
o mam sak kad as keuli :D
Anonimas
6015
nu na :D
Anonimas
6015
Taigi čia ir yra spinta. :D
Anonimas
6015
Faktas!! :D
Anonimas
6015
Stobal
|

