#26 tu kai parukysi kokius 7 metus tada ir kalbek, tokie kaip tu net nesiskaito rukantys kurie ruko kada nori, rukyk toliau ir suprasi kokia buna cigareciu priklausomybe
Kažkada tau trūko proto... - Dabar trūksta valios
Anonimas
5182
Anonimas
5229
kaip lavasas atrodo
Anonimas
5332
E, krc baikit cia prikolint kad yra labai sunku mest rukyt :)) musitas neruke essat :p rukau jau gal 2 metai lankau mokykla man 16, per pertraukas tikrai nera noro nueit ir parukyt atsistojus uz kampo, rukau kai tik draugai pasiulo arba per isgertuves ir tai ne del noro. Seip gerai pagalvojus mesciau labai noredamas, bet nenoriu ;pp
Anonimas
5398
Kol supratau kas čia....
maklis
5634
#23 O tu jauti. ^udina tavo nuomone. :)
Anonimas
5645
Ta knyga amerikonams skirta, grynas smegenu plovimas jei tu to nejauti... 10 puslapiu uzteko ir numeciau ja. O dabar atejo laikas ir meciau rukyt be jokiu knygu, nicorette ar kokio kito bieso. Gratz for me
maklis
5646
#18 #19 Žmonės rūko dėl smegenų plovimo. Kiti sako, kad dėl nikotino priklausomybės, bet ta priklausomybė prilygsta labai silpnam alkiui todėl ši versija nėra tikėtina. :) Nežinau ar ką nors supratot, nes viskam paaiškinti ir įrodyti Allen Carr parašė knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti", tai turbūt keli sakiniai jūsų neįtikins. :)
Anonimas
5647
OMG cizos cia :D
Anonimas
5648
lavašai čia : D
Anonimas
5648
#17 tai jau pasakok labai sudominai
Anonimas
5648
#17 tai tu paaiskink
maklis
5648
Matosi, kad demotyvaciją sukūrė ta(s) kuri(s) visiškai nenusimano apie rūkymą. Nes pradeda rūkyt ne dėl kvailumo ir rūko toliau ne dėl to, kad trūksta valios. Taip, kad abu teiginiai neteisingi, o visi kurie taip pat nenusimano, spaudžia "like", nes nieko nesupranta apie rūkymą ir kitaip negali paaiškint kodėl žmonės rūko.
Anonimas
5648
kai kokie sausainiai atrodo :D
Anonimas
5649
varau parukyt
Anonimas
5649
Aš ir pagalvojau, kad dribsniai :D
Anonimas
5649
sutinku su #13 :D
Anonimas
5649
galvojau cia daug bliuduku su cini minis :D
kiki17
5649
man netruksta nei proto, nei valios, o jus beprociai ir silpnavaliai
Anonimas
5649
kažkada trūko valios, o dabar pritrūksta pinigų :D
ciurka
5649
man valios netruksta, truskta noro mest, todel rukau : )
Anonimas
5649
man tai vis dar trūksta proto :D
Vai2kas
5649
man netruksta
Anonimas
5649
mintis *
Anonimas
5649
man tai pirma montis kazkokie dribsniai su pienu kaip buna....
Spameris
5649
Labai paprasta, ir žiauriai gera!
Anonimas
5649
jo, kebabas lavaše
Anonimas
5649
Man pirma mintis buvo, kad čia kebabai :D
Anonimas
5649
FTW >
|

