KAZANTIP - Užaugęs būsiu ten

2010.10.22 deepmix
  • 101
34
sokiai, kazantip



Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Vieni uz kitus geresni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
2:27 paziurek ten uz ju ka daro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Kietai ce varo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Raudonas bocius ties 2:20 - Raise the motafuckin' roof!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
1:58 labai populiarus judesiukas ir dbr ;D
Nuotraukos nėra
Ziviliux12 5713    
Visi savam stiliuke taškos, o 2:08min., nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
1.50 jukinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#11 ir niekas ratais nevaiksto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
senis su sviese striuke mano judesius nupises :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#11 jo, teisybe :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Senelems ratu dave vietoj vaistu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Deduku diskanas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Uzskaitau! ;D taip zwengiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Žiauriai fainai. Kai pasensiu, noriu būti tokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
drunk retards
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Kietai varo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
oops, sorry nepaskaiciau zemiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
gal dainos pavadinima zinot? :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Nėra už ką ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Aciu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Daina vadinasi: Banderos - beautiful life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Joa Pavadinimas tikrai praverstu :D
MldC 5722    
kas dainos pavadinima zino?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
smagiau nei diskanuose kaip medziai vienodai vejo draikomi soka o cia bent kiekvienas savo stiliuka ikales :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
zmogus, sukures sita demotyvacija, tikriausiai net neisivaizduoja koks is tikro yra sis rengynys, kiek dalyviu sutraukia ir kokius pasaulinio garso DJ atveza..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#5 :D (Y)d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Balius vyko,nieks nepyko. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
kas kaip moka tas taip soka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
O man kaip patiko ta "susiderinus porelė" moteris su raudonu sijonu ir vyriškis raudonais marškiniais :D Man taip patiko, davė ūpo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Malonu matyt, kad seni zmones dar gali paselti, o ne taip, kaip tos supistos bobutes, kur apsimeta, kad viska skauda, bet kai autobuse vieta uzsiimti, tai bega taip greitai, kaip net pats negaletum..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
atrodo kaip žolės apsirūkę visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
galvojat ir pensininkai nenori paselt? :D
erikaslt 5722    
taškosi :D
deepmix 5724    
Moderatoriai, prasau pataisyti klaidas, pirma demotyvacija galvojau jus turit patvirtint ir pataisyt. :)
Grįžti į viršų