ne kelias o arimu laukas blet, reik traktoriu pirkt :D
Kaune nėra kelių... - Yra tik tarpai tarp duobių
Anonimas
4891
Anonimas
5060
#4 Įdomu, ar ten tikrai Vilnius. Kai paskutinį kartą buvau Vilniuj, girdėjau kalbant lenkiškai gal du kartus, o praleidau ten keturias dienas.
Anonimas
5060
#4 nakui klausai kitu zmoniu pokalbiu? nuo tokiu kaip tu man bloga, jopapa
Anonimas
5060
4# Kaip nori taip ir kalba jopapa, eini savo reikalais tai ir eik.
Aidas45
5060
aš kartais bunu vilniui, ir nejauku pasidaro kai eini mieste, centre, ir zmonės kalmba lenkiskai rusiska, bl Lietuvoi gyvenat tai ir kalbėkit lietuviškai, jopapa.
Anonimas
5060
Vilniuje nera zmoniu, tik lenkai tarp rusu
Anonimas
5060
Vilniaus marozai vs. Kauno marozai už 3, 2, 1...
Anonimas
5060
ahahha kavenskai jobani
|

