Vilniaus eglute buvo išrinkta gražiausia o Kauno tai siaubas
Kaunas ar Vilnius? - Amžinas klausimas...
Anonimas
3127
Anonimas
3468
ir dar kyla klausimas? prie meno but nereikia - akivaizdus skirtumas, pirma eglute makliuze, arba fotkint nemoka.
Anonimas
3480
Kauno eglė įdomesnė ir jaukesnė, o Vilniaus eglė per daug pompastiška ir šalta.
Anonimas
3496
akivaizdu, kad vilniaus. tik dabar kauniečiams nieko nebelieka, tai sako abi :D
Anonimas
3496
Miškas
surfneris2
3496
Abidvi gražios
|

