Katinas?! Pingvinas?! - O kuo gali būti tu?

2010.04.22 funtikas
  • 343
26
katinas,pingvinas,kuo, gali, buti, tu,juoda,balta,frakas







Nuotraukos nėra
Anonimas 3554    
dramblys ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
bebras:>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
miela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Jūs kaip norit, bet šita nuotrauka žavinga :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Ir tai demotvuoja.? :) jūs jau ieškot kažko atsiet juokingo ten,kur turi būti demotvacijos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
LOLF
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Atsikniskit! Šiandien aš pingvinas . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
nematau demotyvacijos, bet nuotrauka linksma :D
GuoDy 5889    
Užriesta į šoną ta uodega.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
uodega pas katuką kažkokia keista..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Cia tai geras ;D Prajuokino tikrai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
vg
Bletmenas 5904    
:))
Alchemikas 5904    
labai patiko va tokiu galetu daugiau det pasijuokt galima :) draugus pralinksmint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Nu man tai juokinga buvo, nzn ka jus cia parodyt norit is saves. Jei nepatinka jum , tai isvis neziurekit. ;c
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
katinas kazkoks shuva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
as galiu buti zmogus-bezdzione
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Tai aš tokių pingvinų/katinų kasdien prie konteinerių prisižiriu, tai juokas kažkaip neima. O dėl humoro jausmo, tai jei neturėčiau, čia turbūt nesilankyčiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Bet katinas koks fainas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Cia motyvuoja buti katinu, nes gali pabuti pingvinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Nes jus neturit humoro jausmo :D
Skotty 5910    
Jop.. Nematau nieko juokingo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Nei juokinga nei demotyvacija nei motyvacija..
Sania 5910    
Geras :D
Grįžti į viršų