„Katė maiše“ - nieko čia tokio paslaptingo...

2012.06.07 Shokoladomane
  • 8
4
„Katė maiše“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
Į kebabinę neša :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
#2 Niekas niekur nieko nepis. Jei nesugebi nieko padoresnio atsakyti, tai nešik komentaruose, apgailėtinas snargliau. Turbūt nesugebėtum nei sakinio suregzti be keiksmažodžio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
tai pisk naxui tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
BUVO
Grįžti į viršų