„Katė maiše“ - nieko čia tokio paslaptingo...

2012.06.07 Shokoladomane
  • 8
4
„Katė maiše“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5092    
Į kebabinę neša :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
#2 Niekas niekur nieko nepis. Jei nesugebi nieko padoresnio atsakyti, tai nešik komentaruose, apgailėtinas snargliau. Turbūt nesugebėtum nei sakinio suregzti be keiksmažodžio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
tai pisk naxui tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
BUVO
Grįžti į viršų