grazu:-)
Kasdieninė dilema - Bėgti ar laukti kito?
Anonimas
5485
Anonimas
5777
tikra tiesa :D
chzarija
5890
as tai laukiu jei neveluoju niekur labai
Anonimas
5916
Kartais su vieshuoju transportu vazhineti pigiau negu su savo mashina ;) O shiaip teisingas pastebejimas :D
Anonimas
5919
vyrai pamirskit trolikus, seskit i savo tackas
Anonimas
5940
Linksmiausia, kai begi, o atbegus supranti, kad tau vietos nebera... Fiziskai nebera :D
Anonimas
5944
o tikra demotyvacija kai nutari begt i pisiesi kupinu vilties snukiu i durys :D
Anonimas
5944
Sh*das, ne demotivatorius.
Anonimas
5944
gryna tiesa...
|

