Kas tiesa, tas tiesa

2010.09.25 Prada
  • 534
44
vaikai, mamos, funny







Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
tiesa bl ;D
Teenagor 5598    
kai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#41 at* english. Angliste tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#40 or you suck in english
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Or you're drunk or you're smoke some weed. :)
RYBA 5730    
visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Ir as, kaip mama, taip galvoju:turbut kas atsitiko...
Prada 5749    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Sakynis net ne logiskai parasytas.
Nuotraukos nėra
Baklazanas 5750    
KARSTI CEBUREKAI, SALTAS ALUS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
arba kad tu komoj
kamilute 5751    
Tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#13 susirask mergą ir td užskaitysi
:D:D:D:D pzzz če tokių komentarų galima paskaityt... :D
Pykciurna 5752    
joo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
mano kad jau baliavoji kur norsl...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#29 logiskas paaiskinimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
bullshit. greiciau mano, kad seksu uzsiimineji :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#27 zinok 80% tevu taip rupinas vaikais, gal tau pasiseke kad ne taip xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
nesamone demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Lietuvisku demotyvaciju orginalumas - paimti uzsienietiska minti, isversti, pritaikyti sau, ideti i juodus remus neva tai turetu buti demo ir parasyti kazkokia nesamone. Sios demotyvacijos apgailetiskuma rodo vien tai kad ji net neisversta. pathetic
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Tu mirsti kaip nori isgerti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
VE.lt tinklalapyje yra straipsnis su šita diagrama. Pavadinimas "Diagnozė: neatsiliepia- vadinasi miršta", ar kažkaip panašiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#10 reikalingas cia tavo tas uzskaitimas tipo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#20 kokia demo, tokie ir komentarai...
povilasq 5752    
#13 jau senai tokio debiliško komentaro neskaičiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#13 vaike durniau komentuot negalejai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
sakė teisybė xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#7 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#7
Pritariu ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
saitas tai graphjam.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
7- visiska tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#10 išsitrauk byby iš burnos, get a life, susirask mergą ir td užskaitysi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#7 panasiai;D
Spameris 5752    
Čia tipo demotyvacija? "Kas tiesa, tas tiesa" manęs visiškai nedemotyvuoja, čia tik paveikslėlis su tuščiais žodžiais, neužskaitau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
savaites demotyvacija!!!! tiesa 100%, dar vakar paciam teko ta pati patirti :D
pikc 5752    
#7 yup
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Nu siaip turetu buti:
1 - You are drunk
2 - You are drinking
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ka mes zinom ka jie galvoja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
nu joo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Kas tiesa, tas tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Ziauriai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
kaip vadinas tas saitas is kurios sitas ppaveiksliukas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
true true
Grįžti į viršų