Vot ir ne.
Kas sunkiausia bokse? - Rankiot savo dantis su pirštinėm.
Anonimas
5661
Anonimas
5668
Nesamone. Siaip kapa skirta, kad lupos neprakirstu dantys, bet jos saugo ir dantis.
Prodiger
5668
#6 nesvaik. Tai kam tada želinės kapos?
Anonimas
5669
Kappa yra skirta pirmiausia apsaugoti dantims, tada kad nenusikastum liežuvio, o galų gale, kad nejudėtų daug žandikaulis, kai gauni smūgį.. Jopšmikšmakšt..
Anonimas
5669
urodas nx uz tokias demo nepagailesiu gatwej.
Anonimas
5669
#10 as nesuprantu... is kur tokios fantazijos atsiranda. Kapa yra skirta tam, kad dantu neismustu ir tam, kad lupos butu kiek galima sveikesnes. Ir kai musies bet koks prakirtimas yra nemalonus dalykas.. o lupa prakirst galima taip, kad ir operacijos poto reiks
Anonimas
5669
Kapa reikalinga tam kad pastoviai būtų suspausti (sukasti dantys) nes kitaip žandikauli lengva išlaušit nuo smūgio o ne kad lupos neprakirst ;D Nes jei mušies tai prakirsta lūpa menkniekis :)
Anonimas
5669
#7 nesvaik
Anonimas
5669
#1 pz failas .... Paprasciausio bajerio nesupranta ..
Anonimas
5669
kapos tik tam kad neįsikastų į lūpas. gerai užvoš ir išmuš ir kapą ir dantis ir burnos
Anonimas
5669
vel penktoko demo
Anonimas
5669
kad beveik neimanoma ismust tu dantu su pirstinem...
Prodiger
5669
HAHA
Anonimas
5669
tikrai yra ismuse dantis :}
Anonimas
5670
degradaves esi jei nesupranti humoro
Anonimas
5670
Šiaip dedantis vadinamąją kapą yra apsaugomos lūpos, kad jos nebūtų prakirstos, o apie išmuštus dantis ar nors vieną iš jų iš vis nesu niekada girdėjęs ir nustokit svaigt.
|

