niekas nesake
Kas sakė, - Kad kompiuteriai neturi "E"?
Anonimas
5633
Anonimas
5633
tikrai yra amzinai bl uzlagina
Anonimas
5634
Nesąmonė. E raide žymimi konservantai ir maisto papildai. Jie susiję su maistu! Tai nejau dabar pradėsime engti merginų, kurių vardai iš e raidžių prasideda, ar elektronikos. Juk E!
Pasalunas
5636
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Anonimas
5638
#16 prašom , tu kaip matau nesupratai
Anonimas
5638
ubuntu be e
Anonimas
5638
IE kaip E621 ... vis negana ir negana
Anonimas
5638
O kas kompus valgo?
Anonimas
5638
O kas sakė, kad kompiuteriai turi E? :D
Anonimas
5638
MAC'ai neturi.... lol
povilasq
5638
yra siaip dar CE... o demo tai... (nesikeiksiu snd komentaruose)
Anonimas
5638
#3 #4 omg aciu kad pasaket niekada be jusu nebutume suprate!
Anonimas
5638
Cia kompe E1 nes labiausíai kenkia is visu e :P
Chimera.
5638
Pogy tu valink padla vapse
Anonimas
5638
niekad negirdejau kad kasnors taip sakytu
Anonimas
5638
nsmn
Anonimas
5638
tai cia gi visi zino kad turi. Tai del ko tada atsiranda noliferiai, arba del ko genda akys. NUSIPEZEJO.;*
caution337
5638
kas nesupranta tj siais laikais ira zmoniu vengenciu produktuose e o jai ir dbr nesupratot tj ka zn kitjp neisaiskinsi
Anonimas
5638
Kas nesuprato - patys kalti. Man patiko : )
Pogy
5638
Nesamonė..
Anonimas
5638
autorius galejo labiau pasistengti sugalvodamas demo :/
Anonimas
5639
Prikazzz. mazei . : DDDDDDDDDDDD
jamkeee
5639
Supratau :D
Anonimas
5639
idiotai jūs , nu kaip būna dažikliai visokie e , tai ir čia apie tai kalbama. E nesveika , tai ir šitas internet explorer dažniausiai kompą užlaginą ar ką ten padaro. roflcopter
Vyncas
5639
nu visuose kompuose yra internet explorer, o jo logo ''e'' :D
Anonimas
5639
true wtf?
jamkeee
5639
?
|

