čia nerimtai, nesijaudink.
Kas jo neprisimena, - tas neturėjo "bravo" vaikystės.
Anonimas
4815
Anonimas
4829
Nuo kada animaciniai serialai yra vaikystės kokybės etalonas?
Anonimas
5136
Matytas, bet as turejau dar nuostabesne vaikyste, nes all day all night budavau kieme su draugais , o ne prie teliko :))
Anonimas
5233
kazkur matytas :D
Anonimas
5309
#8 tai turbut taip jas ir kabini... :D
Anonimas
5310
Dzonis Bravo :D
Anonimas
5311
www.youtube.com/watch?v=27xUWzJ7l4s
Dimka
5311
sudas
Anonimas
5311
Huh huh huh tiririm pim pim parapara rara :D Muzikele skamba man galvoj :D
Anonimas
5311
Iš jo išmokau kaip reikia kabinti panas :D
Anonimas
5312
Aha, džiaugiuosi, kad tada nebuvo jokių banalių trolių, mėmių ir kito šlamšto.
Anonimas
5312
Vaikyste be jo, ne vaikyste ;D
Anonimas
5312
"Enough about me, lets talk about me" :D
kkh
5312
atsimenu dar ir kaip :D
Anonimas
5312
Johnyy Bravo bl.!! : D
Anonimas
5312
legendinis filmukas :)
Anonimas
5312
Kas čia toks?
|

