čia nerimtai, nesijaudink.
Kas jo neprisimena, - tas neturėjo "bravo" vaikystės.
Anonimas
4814
Anonimas
4828
Nuo kada animaciniai serialai yra vaikystės kokybės etalonas?
Anonimas
5135
Matytas, bet as turejau dar nuostabesne vaikyste, nes all day all night budavau kieme su draugais , o ne prie teliko :))
Anonimas
5232
kazkur matytas :D
Anonimas
5308
#8 tai turbut taip jas ir kabini... :D
Anonimas
5309
Dzonis Bravo :D
Anonimas
5310
www.youtube.com/watch?v=27xUWzJ7l4s
Dimka
5310
sudas
Anonimas
5310
Huh huh huh tiririm pim pim parapara rara :D Muzikele skamba man galvoj :D
Anonimas
5310
Iš jo išmokau kaip reikia kabinti panas :D
Anonimas
5311
Aha, džiaugiuosi, kad tada nebuvo jokių banalių trolių, mėmių ir kito šlamšto.
Anonimas
5311
Vaikyste be jo, ne vaikyste ;D
Anonimas
5311
"Enough about me, lets talk about me" :D
kkh
5311
atsimenu dar ir kaip :D
Anonimas
5311
Johnyy Bravo bl.!! : D
Anonimas
5311
legendinis filmukas :)
Anonimas
5311
Kas čia toks?
|

