Kas geriau: - didelis tinginys ar mažas darbininkas?

2011.03.28 opium
  • 124
22
didelis,tinginys,mazas,darbininkas






Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
#18 kaip matai tokio pasirinkimo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
8 Sportines masinos mazos?
Nu kad nixuja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
#19 būtent :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
Kokie moterim patinka? Ilgi ir ploni, stori ir trumpi? Ar siaip, kai gerai sukieteja? Moterims reikia GLAMONIU, visa kita neesme...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
didelis darbininkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Rokas Urbonas12:03 am
Geriau gili šlapia pizė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
siaubas...kai cia visi puolat vargsa zmogu,koks skirtumas kas ka turi (maza,dideli,darbstu,tingu), jus savo rupinkites,o del demo,tai daug ju visokiu yra,daug ju ir reikia,vis tik 255 like :)
o ir as cia nieko blogo nematau,diskusija merginom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#1 bet tai kai tu kurva
opium 5566    
šiaip ir aš čia ne vyrų nuomones kalusiau :D
Bizarre 5566    
#12 Vyrai visuomet liks vyrais :D
kristal 5566    
Vienintelė aš atsakiau į klausimą, ką panelės veikia? O vyrai ginčijasi, kaip visada pas kurį didesnis, nors niekas jų čia išvis nieko neklausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#7 Kur tu matai, kad guosčiausi? Tampyk mažą...
Teenagor 5566    
matau mažas tinginys sukūrė demo ir tikisi daug ":D +" surinkt. ---
Carol 5567    
eikit jus nx visi, snekat pievas.. sukure demo tas kas turi maza darbininka, tai dabar guodziasi cia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Visos sportines masinos mazos;) auksiniai mamos zodziai;)
opium 5567    
#6 o pas tave gal mazas tinginys ir cia bandai pasiguosti? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#5 Jasna, pas tave mažas ir dabar bandai įrodyti kitiems, kad maži geriau dirba, nors tai visai ne nuo dydžio priklauso, visas veikimas.

Anyway, demo šššš....
opium 5567    
tikrai nebandau cia isspresti savo problemu :) o jei taip ir yra, tai mazas darbininkas nemanau, kad pats blogiausias variantas :) #3
Reinass 5567    
Svarbu ne dydis, o kaip moki jį valdyt, todel geriau mažesnis bet darbingas :D
Nuotraukos nėra
aciputes 5567    
Speju sios demotyvacijos kurejas turi problemu del mazo ;]
opium 5567    
O ar pačiai yra pavykę nors vieną tikrai didelį tinginį perauklėti? :D
kristal 5567    
O daugiau variantų nėra? :D Geriau tinginį dyyyydelį, išsimokyt gali pagal save :D
Grįžti į viršų