Kas aš toks - Jei būdamas tarp žmonių jaučiuosi taip pat blogai kaip ir būdamas vienas

2010.07.15 tomohaukas
  • 53
23
Kas aš toks







Nuotraukos nėra
Likantropija 5773    
#18 Koledze, kur mokiausi, seniai dareme testa. Pasirodo, buvau neurotike intraverte, nors ir visai pasneket megstu.

O beje, tik tarp kitko. Buti vienam, nereiskia buti vienisam. ;)
EdD 5818    
ban'a tam Simui
tomohaukas 5818    
#21 Simai bl*t nezinai tai nesnekek, kai suzinosi, tada snekek, bet suvalges kebaba ir vakare pasedejes savo golfe centrineje miesto ar kaimo aiksteje - daugiau nesuzinosi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Nezinau,bet cia autoriaus patirtis?Siulyciau kreiptis i psichologa arba tiesiog susirasti draugu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#19 Demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
emo?
tomohaukas 5819    
Vienos savybes introverto kitos ekstraverto, sunku asmenybe keliais zodziais apibudinti ypac kai jos kitima labai itakoja aplinkybes....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Tu introvertas. (Spėju). Susirask kelis žmones, su kuriais būtų gera būt(aišku, lengva pasakyt - susirask). Būriais tūsintis ne visiem priimtina. Būti vienam irgi ne kiekvienam įmanoma.

O dėl EMO. Tai tyliu. Lietuvoj mačiau NET 2 žmones be savęs, kurie bent kažkiek suvoktų kas yra tikras Emo(o ne vaikų subkultūros kažkokios).
tomohaukas 5819    
kas cia apie vienatve sneka???? jus nors skaitot ar i sita puslapi ateinat pasireikst po prastos rytines masturbacijos!!!
EMO EMO nors zinot kas tas emo, net gyvenime nesu emo bendraves.

Nors moketumet kritikuot - galetumet kritikuot, o cia kolukieciai pora zodziu is teliko isgirde bando kazka rasyt....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#7 O Tu matyt saves net nepazisti. ;) Zmogus sukure gana gera demo (ir idomia) ojus, aisku, stumiat. :> People, get a life.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#3 cia siaip pastebejimas, ne apie demo o tave.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#11 tu tai paliubomu kad vienisas kas su tokiu debilu bendrautu
tomohaukas 5819    
Skaityk kas parašyta, medžiais laipiojantis primate. kas toks vienišas, kur vienišas, kada... is po 8 atejęs čia man proto neknisk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#1 emo ne i tema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#6 pritariu. man visada taip būna. tarp žmonių tik susinervini :/ nebent būni su kokia panike dviese.. :))
Karole 5820    
Liuks demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Tu suspiykęs su savimi.
tomohaukas 5820    
taip jau gaunasi kai gyveni ir per daug galvoji
samara 5821    
Kaip liūdnai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nebloga demo ;)
tomohaukas 5821    
kompleksai cia niekuo deti....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
kompleksuotas esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
emo :D
Grįžti į viršų