jo tikrai, baikit šitas demotyvacijas daryt.. gal ir tiesa bet jau bleeet, jos tiek užpisę kad eina nx
Kartais tyla - būna pats išsamiausias atsakymas
Anonimas
5802
Anonimas
5803
laikas baaigti tas emovas ir bobiskas demotyvacijas!!!!!
Anonimas
5804
#5 jo tikrai jau , kiek galima ta pati per ta pati det cia :/
Anonimas
5804
nepritariu del tos vietos "issamiausias"
Pranukas
5804
Jau nusibodo tokie sentimentalūs demotyvatoriai ... ;/ tas pats per tą patį, sukurkit ką nors šmaikštaus, originalaus. Čia gaunasi, kad susirandu internete kažkokią mintį, paimu atsitiktinį paveiksliuką ir padarau demotyvaciją. ://
Anonimas
5805
tiesa.
joskinukas
5805
taip.
Vyncas2
5805
ne
|

