Kartais tik smulkmena - Gyvenimą padaro gražesniu...

2011.03.04 bearvscat
  • 221
10
Kartais tik smulkmena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
#9 Parašyta taisyklingai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Išmokit rašyt. Turi būti "gražesnį", o ne "gražesniu".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
tuoj neturėsi ką smaukyt, jei dar čia parašinėsi tokias nesamones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
-.-
povilasq 5595    
#4 smaukai ziuredamas demotyvacijas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
nx galit tyliau as smaukau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
..nu blm vel emotyvacija.. nu ir dar tokia banalia.. nu uzknisat nu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Visais likusiais atvejais tik smulkmenos neužtenka
Grįžti į viršų