#9 Parašyta taisyklingai. :)
Kartais tik smulkmena - Gyvenimą padaro gražesniu...
Anonimas
5197
Anonimas
5595
Išmokit rašyt. Turi būti "gražesnį", o ne "gražesniu".
Anonimas
5595
:D
Anonimas
5595
tuoj neturėsi ką smaukyt, jei dar čia parašinėsi tokias nesamones..
Anonimas
5595
-.-
povilasq
5595
#4 smaukai ziuredamas demotyvacijas?
Anonimas
5595
nx galit tyliau as smaukau.
Slxz
5595
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/jeigu-visi-vyrai-kiaules-1355660.html
Anonimas
5595
..nu blm vel emotyvacija.. nu ir dar tokia banalia.. nu uzknisat nu
Anonimas
5595
Visais likusiais atvejais tik smulkmenos neužtenka
|

