Kartais telefonus - geriau išjungti

2011.03.27 Sinzo
  • 232
25
vyrai, drocinti, nera, gerai, ir, seip, leave, ruslanas, alone







Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
:D prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
#21 kelia hipoteze kad kai turi merga nedrocini. epic retard
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
amzina beda ir man taip. Visa diena nieks neskambina, nu bet blemba kai tik pradedu drocint tai arba mama arba brolis butinai turi paskambint....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
isivaizduojat ejo petras ir ikrito i duobe. ha ha ha. jus jau visai degradave jei jum juokingos tokios pievos.
Nuotraukos nėra
sovinizmas 5543    
o ziauriausia istikruju yra tai, kad autorius mergos negali susirast
Nuotraukos nėra
QurTu 5553    
bet kai ziaurumo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Sinzo, susirask merga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
daug daug smailu :D SULAUZISIU CHATO RIBUS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
JoO ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
o geriausia kai nuleidineji skambina mociute XDXDXDXD
MagicianGirl116 5569    
Niekam čia nerūpi tos tavo ekstazės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
isvis kokes cia demotyvacijas patvirtinat nei jokinga nei ka ,apie drocinimus,b*bius ir t.t. apgailetina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
100proc. nesamone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
is ko cia juoktis? nesuprantu as tokio humoro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
LOLOLOLOLOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#2 pms nemates?
silabsoft 5570    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
leave ruslanas alone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
oi mociute suzinotu.. sakytu kad jos laikais taip nebudavo.. ;D pasakytu mamai kad dirzo duotu. ;D
anonimas 5570    
#2 smerk ji kai busi mokytoju lietuviu pamokoi, o ne demotyvacijoi
Teenagor 5570    
o jo :D, būna... +
Spameris 5570    
Arba rečiau dročint galima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Negerbiu autoriaus, tiek keiksmažodžių ir visko... Lietuviais dar vadinas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Pasirodo ne as vienas tokia problema turiu! :)
Grįžti į viršų