Ble visi sudo pridirbam, bet nereik cia verkt. Jai butu restart, undo, backspace, ir pan NEBUTU TADA GYVENIMO IR TIXLO GYVENT vo tep va..........
Kartais atsisėdęs svajoji... - Kad gyvenimas turėtų "Restart" mygtuką.
Liausys
5736
Anonimas
5738
butu gerai kad turetu undo ;D
Anonimas
5739
jei turetume galimybe gyvenima pradeti is naujo, viska darytume vel taip pat ;)
Anonimas
5740
kad undo turetu
Anonimas
5740
sautuva i rankas, isiremi i galva, paspaudi gaiduka, ir va jum restart. asilai verkia cia, blet veikit, o ne galvokit :D issisaudytu tokie, ramu butu :D
Anonimas
5740
#3 true
Anonimas
5740
šūdas kažkoks
Anonimas
5740
uztektu ir backspace :D kam visa gyvenima istrinti :D
Anonimas
5740
Gyvenimas yra tavo paties ir tik TU PATS gali ji taip susitvarkyti, kad nereiketu restart ;)
Anonimas
5740
sita demotyvacija ikele emo
Anonimas
5740
tikrai nesamone kad ir koks butu gyvenimas kartais blogas bet restart miktuko nenoreciau kad butu nes dinktu kartu ir daug geru bei linksmu akimirku :?
ZeroDivide
5740
Ai, gal restart nereik :) Nes antrąsyk atgyvent tiek... Nemanau, kad kažkas pasirašytų :)
|

