Karšta pana - Vien del jos tu šia demotyvacija ivertinsiu 5+

2010.05.05 deathim
  • 253
54
Karšta pana







Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#50 jeigu tau mama sako, kad esi grazi ir grazaus kuno turi buti daug, o paguosdama priduria, kad sitoj nuotraukoj yra gryna anoreksike ir dar baidykle, dar nereiskia, jog taip ir yra ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Man tai interjero irengimas praktiskas ir manjis patinka ypac tos metalines sijos kurios jungiasi, ta staline lempa irgi labai patraukli turi utoke panase savo miegamajame. Amen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#50

tochnai baidykle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
o tai ne ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Visad bernams patinka žiurkės.. O kur tikrai graži, simpatiška mergina tai aiškina kad ji baisi:) Turbūt tuo ir skiriasi vyrai nuo moterų;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#33 pritariu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Grazule mergicka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
krc kokie jus ziaurus ;D stumiate nes pawydite ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Ko žmonės tiek kabinėjasi prie gramatinių klaidų.. Juk mintį supratote.
rossoneri 5862    
#42 bandau iziuret kuo ji grazi... dantys kaip triusio, akys kreivos, plaukai riebaluoti... nu ka as zn, sitai net spaklius nepadeda bent kiek simpatiskai atrodyt...
Nuotraukos nėra
Laukinis 5869    
#43 Tai reiskia kad ir tu daunas? :D arba iskrypelis kai #42 sako
Vyncas 5869    
#41 Sutinku. .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#41 tu kurva daunas :D???????
arba iskrypelis kur patinka storos su vienu antakiu?
rossoneri 5873    
o man tai ji ziurke, veidas tai kai po avarijos... +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
gražuolė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
nevertinsiu ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
butinai ;D
indigokid 5888    
#33 pritariu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Um, ar čia tik man, ar čia tiek daug fotoshopo ?
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5888    
gryna tiesa :D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5888    
gryna tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
panas ir panas deda, blt kada vaikinus grazius des?!! tada galesiu +5 vertins ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
reitas 3.2 juuuuuuuuuus pydarastai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
-555555
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Tai demotyvuoja visus vyrus gyventi sutrauka tu. Taip tu kebabas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
kas cia per durnizmas? koki cia mesla keliat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
grazios kelnaites dengia jos svelnia putes odele
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
+5 (klaida ne itin svarbi)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Impotentai paskutiniai sako nevertinsiu tralia lia. Tipo mazas vaikas idejo nes pridare klaidu. paprasciausiai girtas
Nuotraukos nėra
Liuol 5893    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#18 nerasyk angliskai jei nemoki:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#20 (De?)motyvuoja dėti lėkštas demotyvacijas įkišus gražią paną vietoj foto ir tikėtis +5
LookAtMe 5893    
Cia ne demotyvacija, o jei ir pavadinsit demotyvacija, tai ji ciulpia, o ne demotyvuoja >.>
reflax 5893    
#14 Neimanoma tokiai foto deti +1
Nuotraukos nėra
DidHE 5893    
didn't she died?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
as busiu originalus ir isvis nevertinsiu :D is rasybos matos kad idejo arba mazas vaikas arba zmogus ne is protinguju. ao pana grazi ar ne sita demo. nieko gero...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Eina nx kai juokingali parašyta: "vien dEl jos tu šiA demotyvacijA IvertinsIU 5+" pz verkiu iš juoko :D
cloudmaker 5893    
Taip, o dažniausiai su gražiais vaikinais demo nenusiseka, nes pas vyrišką giminę nėra solidarumo..:) +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#12

Šitas koks žiaurumo.. Net nežinojau, kad pastebėjus gramatinę klaidą, tampi impotentu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Visi balsuoja +5 arba +1 :D aš turbut vienintelis 4 :P
reflax 5893    
#11 Matyt esi impotentas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Aš įvertinisiu +1, nes autorius daro klaidų (šia -> šią)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
ir krc specialiai visoki nuopisos vertina +1 kad autorius failintu.... uztat is manes +5 nes merga tikrai zjbs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
ivertinsiu 5+, juk autorius tiek stengės. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Gera demotyvacija. +5
indigokid 5894    
neįvertinsiu ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
1,5
(50-54)
Grįžti į viršų