vinis,reples,dujine kai mama darbe.. :D
Karas, - pareikalavęs daugybės aukų.
Anonimas
4985
Anonimas
5193
Agha priatariu, kaskaip cia naglai su graztu :D Su vinim ir "kietu objektu" tekdavo darytis
Geras_Iksas
5209
kokie nagli, grazta turejot..
Anonimas
5222
As su zvilgsniu pradegindavau skylutes
grytute7
5257
aš su vinim praspausdavau į asfaltą daužydama :D
Anonimas
5258
Neprimink, autoriau, dar tada su įlomis skilutes darėmės ;] Galų gale karas baigdavosi be kamštukų... (:
|

