Karą laimi eiliniai, - bet nuopelnai atitenka generolams.

2010.07.02 nutzz
  • 87
16
karas,nuopelnai,generolai,taika,pripazinimas,pastangos,mirtis







Nuotraukos nėra
Anonimas 4985    
tai ką jūs manot kad generolai nieko nepatyrę? Jie iš karto tapo jais? Nenusišnekekit. Tikras karys, gerbiantis savo vadus niekada taip nepagalvotu. O tie kurie mano, kad ši demotyvacija teisinga, tai nežinau ką pasakyt, jei kiekvienas eilinis vadovautų, tai nemanau kad gerai butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
#14 O, ką ten?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
bet paziurekit i jo akis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#8 Nepamirškim, kad jei nebūtų generolų kurie už viską atsakingi, sprendžia kokius veiksmus priimti ir t.t. tai ir tie eiliniai patys nelabai laimėtų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
krv kelmai, nieko nesuprantat apie armija, tarnyba tie jusu generolai dazniausei poperinei buna viskas pagal vadovelius o eilinei savo kailiu patyre ir tikrai daugelis geriau suvadovautu uz ta generola
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Kara laimi ir tie ir tie, be generolu, be koordinacijos eiliniai vieni kitus issaudytu ir siaip kaip aveles lakstytu, o be eiliniu generolam nebutu kam isakinet. Galu gale, generolai ateina is eiliniu,jie patyre ta pati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#8 bet gi daugumoj sriciu taip yra :)
"gyvenimas tai teatras ,kuriame pagrindini vaidmeni atlieka uzkulisio meistrai"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
neivienas generolas neatejo ish gatves, visi atejo ish eiliniu :)
Nuotraukos nėra
nutzz 5834    
Paprasti eiliniai atlieka patį juodžiausią darbą,kenčia šaltį,alkį ir tt,kai tuo tarpu generolai sėdi kokios šiltoj,nepavojingoj skylėj,kur jiems negręsia nei menkiausias pavojus.
Camperis 5835    
nusisnekat :D galvojat paprasti eiliniai nesiima iniciatyvos kur stumi ten ir begs komentarai tai pzda nu cia jo prisiziuri filmu ir sneka bileka svarbu kad sneket balvonam.
Nuotraukos nėra
Roocky 5835    
tipo patys nesugavotu kaip ten juos nugalet ??? be to generolai nesugebetu laimet karo be eiliniu, o eiliniai pasak tave nemokantys galvot irgi nelaimetu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
eilinis i paprasciausia pieska, kur pastumsi, ten ir begs. jiem galvot nieko nereikia, sako bek ten, jie ir bega, sako nusimyzk ten, ir bega myzt ten... taip kad pasako generolai ir kaip tuos priesus nugalet, jie bega ir nugali :)
Gusta-Fang 5836    
#3 Argi?? Nera eiliniai tokie kvaili, kad stacia galva i musio lauka lektu, jei nebutu generolo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Kadangi be generolu ismirtu visi eiliniai. ;)
Modestas. 5838    
na taip, bet tiesa yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Jau atsibodus sita fraze
Grįžti į viršų