Kantrybė.. - tada,kai gali išklausyti dainą,kuri primena tai,ką bijai prisiminti..

2010.12.28 svarke
  • 266
17
muzika





: muzika


Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
cia ta ''kantrybe'' tai isvis is oro... ner cia jokios kantrybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Belenkaip tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
O taip, dabar žinosiu ką iš tiesų reiškia žodis 'kantrybė'..
edvinuuukaszz 5658    
#13 primenu.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Cia snekama apie daina "poslednyj ras" kai tokia merga užmuse su plyta jai kas prisimenat ar zinot//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#7 amazing. CAPTAIN OBVIOUS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Ot ir ne, kantrybe yra isklausyti nuobodzia daina...

#6 Siaip nickas tai "svarke", tai tikriausiai svarscikas darbo nebeturi :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
ne prie ko čia ta kantrybė visai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#6 :D
Spameris 5661    
Nelabai suprantu ko čia bijot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Gal greiciau ko nenori prisimint ar kaip. cia tai wapshe ne taip sakinys suregzts.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
moterys vel kuria demotyvacijas jobtvoemat gryskit i virtuve!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
toli gražu tai ne kantrybė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
lolwut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
pff, juk jei daina primena ka blogo ji turetu buti apskritai istrinta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Debilizmas
Kai klausydamas dainą prisimeni, tai ką bijai prisiminti.
Grįžti į viršų