aciu uz dovana
Kalėdų proga - A.Kubilius padovanos naujus mokesčius
Anonimas
5317
gitaristas
5318
blogai daro tik tai, kad taupo, kaip Saulius Poška pasakytų, "varguolių" sąskaita, kai šimtai Lietuvos milijonierių ir kitų biznierių vartos piniguose, mokėdami centus į valstybės biudžetą!
Anonimas
5318
true story
Anonimas
5318
#6 jo pritariu, jai bent puse ismanytu ekonomika tikrai tokiu paistalu nebutu
Eimantass
5318
Kaip nervuoja tokie vaikai kurie neiko nesupranta ir stumia ant kitu, kubilas mldc. ir jokiu mokesciu nauju nebus, gal ispradziu pasidemoek ir tik tada rasyk, bus tiesiok pensijos nepilani grazinamos
Anonimas
5318
Jūs apgailėtini komunistai šiknoj dabar sėdėtumėt su visokiom graikijom pirešaky jei ne šitas dėdė. Eikit knygų skaityt užuot tokiais šudais užsiiminėję...
Anonimas
5318
Padovanos blogiems demotyvatoriams.
Anonimas
5318
cia jau kazkam paranoja su kubilium. atsigauk zmogauk
Anonimas
5318
Vis šis tas :)
Taute
5318
viski rūpestingas premjeras
|

