Pirmoj foto - gražios mergaitės :)
Kaip greit auga vaikai.. - atrodo dar vakar stovėjo prie mokyklos su gėlėmis
Smiler
5207
Anonimas
5363
pritariu :D
Anonimas
5398
tfu nx kokios slykscios
Anonimas
5595
Ruskelės, dar su ta raudona juosta per papą, su užrašu - pslednij zvonok vypusknik čeliabinskaja 23 škola ar panašiai.
Anonimas
5595
2 ft pana kairej kaip bernas atrodo
QwwQ
5595
#7, deja, bet Lietuvoje taip pat.
Anonimas
5596
leidy gagoz .
Anonimas
5596
2ft bjauri :D
Anonimas
5596
aišku rusija
Anonimas
5596
#4 kai busu tevs taip nesakysi, o beto pamenu kazkada tokie kaspinai buvo madingi :D bet cia akivaizdi rusija :D
Tipo
5596
jau papai kąlas, o proto nėra...
NandP
5597
Tai gerai, kad greit auga, vadinasi greitai lauk išeis ir galvos nebekvaršins xD
Teenagor
5597
nevisi vaikai suauga..
Anonimas
5597
2ft desinei ta uztinus tokia :D :D
Anonimas
5597
:D
|

