Kaip gerai, - kad aš vyras!

2010.09.14 zewasoftis
  • 267
24
Kaip gerai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
O tu tikrai, vyras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
kaip gerai, kad aš- moteris
Nuotraukos nėra
Tamsa 5761    
sakyčiau nuobodu būti vyru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
šitas geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#18 nereik i viska taip rimtai ziuret ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Rimtai kai kurie virai irgi ziauriai prisiziuri. ir tau super yra. Man tai daug geriau kad bx turetu ir kitu rubu, negu tarkim koki treninga ir kad vaiksciotu su juo visa laika. man tai turi buti tvarkinga. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Nesamone.
Totali ne tiesa.
Ne visi vyrai vienodi.
Panos irgi skiresi.
indigokid 5765    
#12 reikės ir perskaitys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
o taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#13 so true, gaila kad pana esu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#8 niekam neidomu kur tu gyveni bote
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
so true, dziaugiuos kad ne boba esu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Koks jum susiktas skirtumas buvo ar ne? Jus gal nematot, kad be jusu yra daug daugiau zmoniu kurie nemate tokios demotyvacijos? Atsigaukit, mielieji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#8 kaip blogai, kad gyvenu anglijoj, bet uztat labai gerai, kad esu tik Lietuvis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
kaip gerai kad gyvenu anglijoje ir esu anglijos lietuvis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#3 FAIL!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#5, kaip tik moterim, durniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
vyru, durniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
demotyvuoja but motterim tjp iseina? xD
kiki17 5765    
#1 kilis kart
Ex02r 5765    
jeeeeeeeeeeeeee
indigokid 5766    
buuuuuuuuuuvo
Grįžti į viršų