Kaip einasi? - Kaip matai..

2011.08.29 MarciusUSA
  • 157
12
aklasis, bekojis, juodas, humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Gerard 5416    
Neprikolai ce
satanod 5416    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Nuotraukos nėra
Karluks 5416    
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka 5416    
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras 5416    
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt 5416    
krc be sazines zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas 5416    
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666 5416    
vis tas juodas humoras:)
Grįžti į viršų