#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Kaip einasi? - Kaip matai..
Anonimas
5176
Gerard
5415
Neprikolai ce
satanod
5415
:D
Anonimas
5415
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Anonimas
5415
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Karluks
5415
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka
5416
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras
5416
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt
5416
krc be sazines zmones...
Anonimas
5416
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas
5416
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666
5416
vis tas juodas humoras:)
|

