Kaip einasi? - Kaip matai..

2011.08.29 MarciusUSA
  • 157
12
aklasis, bekojis, juodas, humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5175    
#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Gerard 5413    
Neprikolai ce
satanod 5413    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Nuotraukos nėra
Karluks 5414    
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka 5414    
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras 5414    
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt 5414    
krc be sazines zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas 5414    
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666 5414    
vis tas juodas humoras:)
Grįžti į viršų