#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Kaip einasi? - Kaip matai..
Anonimas
5175
Gerard
5413
Neprikolai ce
satanod
5413
:D
Anonimas
5414
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Anonimas
5414
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Karluks
5414
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka
5414
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras
5414
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt
5414
krc be sazines zmones...
Anonimas
5414
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas
5414
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666
5414
vis tas juodas humoras:)
|

