Kaimyno gimtadienis...

2010.09.05 miaumiau2
  • 144
20
nemiga





: nemiga


Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
va va
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
oj seniai sita demo buvo, toj jos cia visos prades kartotis
just1e 5772    
Gyveni nuosavam name, ir problemų nematai :D....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Ir kas čia gero? po 18 val draudžiamas bet koks triukšmas. Dulkio siurblio neįjungsi, teliko neįjungsi, arbatos neišsivirsi ir net žadintuvo nenusistatysi nes jie visi viršyja garso normas ir gali baigtis didelėmis baudomis... ot protinga... kada patarsit gimtadienius švest? O kaimynai manau irgi porą kartų per memtus gali pakentėt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
As tai nesupratau fotkes :D galvoju gimtadienis baigesi cia apsixujarine vitamino bando uzmogt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
as tokia kaimyne turiu, kuriai net progos nereikia neduoda miegot ;D
Pixel 5772    
Raba rb Arai
Pixel 5772    
Rab Arbarai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
o ka cia komentuoti jau buvo ;D net ir photo matyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#11 as ir "valkata" skirtingi asmenys. Tiesiog reikia paaukleti kaimiecius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
save gina, su kitais nick atejes :D butu smagu pamatyt ip adresus komentatoriu, daug sutapimu butu ciuju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#7 bbd koks tas nikas, sugalvojo ciuju ant smugio, kad nereiktu galvos lauzyt kaip debilui ir viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#9 LOL :D
povilasq 5772    
7 postai ir nei 1 apie ********* O.o
Spameris 5772    
#5 Jo nickas "valkata", asile.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
ausu kamstukus reik naudoti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#4 urode tu, galbut jis/ji snekejo apie tai, kad gyvena nuosavame name, o ne taip kaip tu kazkokiam urodiskam bute, ubage.
Spameris 5772    
#1 Ai, tipo kad valkatos kaimynų neturi? Nu jo, gerai jums bomžams kartais vis dėlto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Būtent taip ir yra visad..
valkata 5794    
Gerai, kad man tai negresia!
Grįžti į viršų