Kai Vaikystė - nėra nuostabiausias metas
Leene
5788
Anonimas
5857
Man patinka
cigo
5904
#4 nenukalbek nesamoniu jei tau tokiu metu rupejo merga nuzudyt, tai tu nesveikas, ir nereishkia kad visi kiti tokie,pvz man tai tais metais rupejo kaip jas i*p*st....
Anonimas
5958
Bet jau pradeda ir apie tai galvoti...
Anonimas
5986
Na tokiam amžiuj jų mintys dar sukasi apie tai, kad jas nustumt :D
Anonimas
5992
ir sugalvok tu man tokias nuotraukas ;D
Anonimas
6022
kai pats kvailys gal ir kvailyste, o paveiksliukas gerulis.
Gedukas
6022
vaikyste kvailyste ;D
|

