Kai užaugsiu - Aš jam atkeršysiu

2010.10.20 riddle
  • 146
22
kudikis,vaikas,kudikiai,vaikai,kerstas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
aš nekenčiu vaikų tj gerai :D man geriau automobiliu pasirūpinti į taisyklą nuvežti nuplausi prie ežero pabūti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
ir negana to kad cia ta vaika taip sutraiskyt bande, bet dar ir kazkur i neta patalpino asilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
FREAKas tevelis... jam dar pasiseke,kad tevu patapo, tokie dazniausiai siaip i kiausus gauna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#18 Pavarei čia :D
paslaptinga 5725    
#14 tai aišku,kad nespaudžia. Bl glosto tikriausiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
krč. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
vaikio akys tai tokios bisky plesruniskos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#11 Samone :D Tu kūrva loxe mauk pamokų ruošti :D Gi vaikų tokia oda būna. Galvojat spaudžia čia jis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
oj teisinguoli... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Debilas tevas ar motina kad tajp daro mazam vaikeliui nes taj gali pazeist ju samone ir galvos forma
melsk 5726    
me angry, me VERY angry;D
erikaslt 5726    
zomfg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
OMFG ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
sharpejus :D
RYBA 5727    
omg :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
taip jam ir reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
NESVEIKAS XD
garbane 5727    
:O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Saw :D
Grįžti į viršų