Kai turi Eleanor'ą - Merginų tau nereikia

2011.08.02 19931018
  • 173
31
Kai turi Eleanor'ą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
Pasakysiu taip... Merginų reikia tik su Eleonora jas lengviau kabint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
nice car, bet man labiau 69 camaro ss patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
Grazi masina ;) <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
Juokingi pasakymai "Man meslas si masina" :D su vouxhall (Opeliu) vazineja senu ir svajoja apie tokia :D Siaip pas mane mieste laksto 67 metu 350GT bet jo garsas slabnesnis uz 500GT, 350GT yra siauresnis negu 500GT. Yra kitu tarp ju skirtumu. Paziurekit sita : 67mustangblog.com/2009/04/for-sale-richards-815hp-1967-shelby-super-snake-eleanor-mustang/
Kaina 250.000.00$
Tiesa cia ne stokas nuo originalo skiriasi priekis ir soniniai duslintuvai, bei dauk kitu detaliu ir smulkmenu :)
NandP 5436    
Ką nori tuo pasakyti?
Kad išmetamąjį vamzdį dulkini?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#17 o ir 85 nelabai yra lietuvoje :) pirk usoj aukcijone pigiai ten muscules atiduoda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
O kodel CIA visiems atrodo kad nesupras mergajtes Tokios masinos? As pati ja naktim kartajs sapnuoju, kaj turi ele nemanau kad man Chiuvo reiketu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
man juokas pradeda imti paskaicius kaikuriu facebook`iniu komentarus tipo cia ne stokas galvas prasiplaukit www.finecars.cc/en/detail/car/77109/index.html?no_cache=1&ret=63
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
as turiu audine simtine ir man panu nereik ( tiksliau ju negaunu)na sexa atstoja man pasivazinejimas ja :D
Rocknroll 5441    
Masinu masina.Mano visos svajones tik su ja.Mergoms px butu vistiek jos nesuprastu su kuo vaziuoji joms kurvoms svarbu tik tai kad pavezi ir viskas
anonymouss 5441    
mhm, galėsi daryt per dusliarkę. mmm. koks malonumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
#6 yra klasika, kurią vertina vyrai ir yra japoniški žaisliukai vaikam... Čia tas pats, kas su viskiu ar vynu - reikia priaugti, kol supranti, kuo skiriasi brandintas nuo pigaus. Tas pats, kaip džinsai ir maikutė prieš kostiumą. Žodžiu, suaugsi - suprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
Jo Pontiacas :)~~
Sylon 5442    
wow
LogInGuy 5442    
#16 Dėl skonio nesiginčyjama. Na bent man Mustangai yra Muscle mašinų Dievas, Chevelle ss taipogi labai graži mašina, 69 Camaro irgi nieko. Tik gaila, kad europoj sunku jų gaut, o jei gausi tai muito mokestis bus didesnis už mašinos vertę, o ir su detalėm bus problemų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
Muscules fanai žino kad eleonora nieko verta prieš charger '69, pontiac gto '70, chevelle ss '70 mano manymu geriau atrodo :)
Nuotraukos nėra
mecha 5442    
#6 Tikrai jo garsas neprilygs siam monstrui ir isvis tokie automobiliai nelyginami, nes vienas yra PERFORMANCE kitas MUSCLE
Paulius93 5442    
Ernestas, nafik tu komentuoji, jei gerai nežinai? Apsišviesk truputį ,jei bandai kažką čia parodyt savo protingumą... Bent skaityt išmoktum...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
Tai kad čia ne GT500, o GT350
povilasq 5442    
varyk pro dusliarke...
LogInGuy 5442    
#3 shelby GT500 super snake V8, dar geresnis nei paprastas GT500
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
#7 Prius is for pussy's
Nuotraukos nėra
witis 5442    
#6 geris
Nuotraukos nėra
irakas 5442    
toyota prius>>>>>>>>>>>>>>>>>>>this garbage
Nuotraukos nėra
KrcZmogus 5442    
Nissan skyline r34 GTR va kas gali but geriau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
Irakai tavo veidas slykstus
Nuotraukos nėra
irakas 5442    
mecha, bet kuri japonė
Nuotraukos nėra
mecha 5442    
GT500 kas gali buti geriau uz si 5litru V8 gausma...
Nuotraukos nėra
irakas 5442    
man tai ji šlykšti, eilinis amerikietiškas mėšlas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
KAI turi !!!
Grįžti į viršų