Na, jei ne antraštė, tai pasakyčiau, jog jei taip mokintumėmės istorijos, tai šiuo metu gyventumėme trečiojo pasaulinio karo metu baudžiavoje ir net nežinotumėte, kad galėtų būti kitaip. Ak, juk tai visiškai nesvarbu ir paistau totalias nesąmones. Eikit panaikinti smegenų ląstelių. Vis vien jos mums nereikalingos, atsižvelgiant į šį pamokų tvarkaraštį.
Kai tingi - išeitis yra
Anonimas
4916
TheDemotivator
5306
:D
TheDemotivator
5315
math ir history geriausi :D
Anonimas
5395
mldc
Anonimas
5538
mokslai reikalingi plbm, normalųs protingi žmonės kurie nori padoraus gyvenimo tą supras, o dundukas niekada nesupras.
Anonimas
5538
Matematika ---> 4ever in my life 1st . :)
Anonimas
5538
#10 nu gerai pvz as ikuriu versla man reikia issilavinusio zmogaus tai as tipo pazystamus kurie nebaige aukstojo kisiu i darba, negu normalu issilavinusi zmogu kurio nepazystu
Anonimas
5542
#6 Bl koks skirtumas ar nebaiges kasi griovi ar baiges , jei litu nebus tai tas mokslas bus vejai praleisti geriausi metai . Dabar viskas remias i pazintys bei pinigus ir tas mokslas b*biio vertas :(
Teenagor
5543
pic geras, demo neehhh.. #6 jop, sniegą jau sukasė visi, tai dabar dumblą iš grovių.
Anonimas
5543
tai px matke lietuviu ir anglu uztenka isvaziuoji i uzsieni i dirbi :D
MindziuX
5543
Dėl kai kurių dalykų sutinku. bet šiaip Comment yra teisus.
Anonimas
5543
Na tai neikit į tą mokyklą. Galėsit eit griovių kast.
Anonimas
5543
history pramušė! :D
Anonimas
5543
Anglu išmokit.
zilwis777
5543
Reikejo LIETUVISKA paveiksliuka padaryt...
Singer
5546
Anonimas
5546
pritariu.
|

