Kai Tave pamačiau.. - širdis protą pasiuntė nx..

2010.08.09 Exciting.
  • 507
56
sirdis,protas







BlaivaS 4112    
B*b*s pasiunte prota nafik.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Sita demo tik dar vienas irodymas, kad siuolaikiniai zmones tokie pavirsutiniski, kad ziuri tik i isore, o ne i vidu. Tik poto supranta savo klaida, kai neina pakesti to zmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#47 Dar ziauriau buna kai tave palieka, bet protas vistiek nesugrizta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Iškart širdis protui liepė and bybio šokt?
;D
Nejuokinkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Miela :D
RedaPdk 5791    
Būna taip.;}
Exciting. 5792    
#51
Kaip kas nori, taip tas ir mato. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
romantika tai romantika, ale kodel ta grazuole paveiksliuke tokia visa apdauzyta ir murzina? :D cia man labiau atrodo jau ' kai tave pamaciau.. tu mane pasiuntei nx.. ir dar palydejai..' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#37 eikit sikt, blemba :/ visoms toms 12ametems db tai galvoj ir butinai jus turit bambet? net paveiksliukais pasidziaugt neleidziat. ziaurus zmones :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#47 teisybe..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Pažįstama situacija. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#45 O ziauriausia, kaip tave palieka ir grizta protas atgal ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#45 >visiškai pritariu.; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
100 % negatyviu komentaru cia yra tik todel kad tie zmones siuo metu neturi merginos/vaikino. o tas sapaliones mes isimyleje zmones vadiname romantika ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Nera tos meiles ir nebus, atsigaukit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#36 tai siuncia as tada tave nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#40 tik todėl, kad čia pavartotas keiksmažodis. Nepaisant to - teisinga demotyvacija.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Šitas geeras ;D griežta ir teisinga! :]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
jau galvojau bus eiline gejiska demotyvacija, gerai kad klydau :)
Dovilsss 5797    
:D gerai čia ;D.
MsJorune 5797    
O anksčiau sakydavo širdis protą pasiuntė pasivaikščiot..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Camooooooooooon uztenka tu meiliu seiliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
O Diev.kaip uzknisa mane tos banalybes ir sapaliones apie meile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
kas tiesa, tas nemelas :)) labai gera demotyvacija :))
Gretukasss 5798    
Geri zodziai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
labai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
patiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
tikrai teisingai issireiksta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
jo.. daznas atvejis : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
ir? uzauk..;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
kojos nubrozdintos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Jau yra taip nutikę ;)

#18 - o taip deja..kad ir siunčia širdis neklauso ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#18 pilnai pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pritariu #18 :)
ievutytea14 5798    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
cia tas pats kaip: "ne blt, nemyliu"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#18 labai daznas atvejis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
jo , taikliai.Būna kad ir protas širdį siunčia nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Tai taaaaip teisinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Deja, man taip jau nutiko ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#13 isimylejes zmogus del savo veiksmu gali pasirodyt kaip tikras debilas :) tiesiog sakykim taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Nepagavau kampo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
nebuvo ne kart taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Buna ir taip, gal net per daznai man.
Exciting. 5798    
Gerai ir nx. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
vietoj nx reikejo parasyti nafig
(50-56)
Grįžti į viršų