#12 facebook'as yra viso pasaulio todel jis tikrai nepasens ir neuzpis taip kaip one.lt
Kai šūdas populiarus, mokamas... - ir 3 raidės nekeičia esmės
kasiakas
5887
Ausryt
5887
Kai per oen.lt nori po nuotrauka parašyti žody "facebook" išmeta lentelę kad negalimą ;D
Anonimas
5887
is one dabar visi kraustosi i facebook'a. bet ir facebook'as kazkada pasens, ir vel atsiras kazkas naujo. pasaka be galo :D
Anonimas
5902
Kaip 2*2=4 taip ir one=хуй
cigo
5913
one ar xyu ...jokio skirtumo...
Anonimas
5937
sudas one .lt sudas tikras kas daugiau ... už viska reikia moketi netgi kai nori pasikeisti telefono nr .... gali nemokamai tik 4 foto isidet ;D
Anonimas
5961
Nuotrauka atitinka mano nuomonę :D
labai_baisu
6020
tame one is visokiu debilu pazvengt galima, kartais labai nuotaika pakelia :D
Zygis
6031
kkkk, ne dėl to o todėl, kad ten renkasi visokie tik kuriems į frm parašyt duot 30, o dabar net ir 50 jei turi V.I.P... ir pan. Žodžiu ten pinigų melžimas ir buki vartotojai...
pawelek
6050
Manau neilgai jam (one.lt) liko gyventi :)
Anonimas
6050
Šeip visi ant one varo kad belenoks lankomumas ir pelnas jiems :)
Anonimas
6101
Todel kad one yra sudas.
osho
6124
ir kuom gi jus tas one taip gazdina??
Maya
6124
Faktas. Net jei taptu nemokamu - tas pats s....
|

