#12 facebook'as yra viso pasaulio todel jis tikrai nepasens ir neuzpis taip kaip one.lt
Kai šūdas populiarus, mokamas... - ir 3 raidės nekeičia esmės
kasiakas
5883
Ausryt
5883
Kai per oen.lt nori po nuotrauka parašyti žody "facebook" išmeta lentelę kad negalimą ;D
Anonimas
5883
is one dabar visi kraustosi i facebook'a. bet ir facebook'as kazkada pasens, ir vel atsiras kazkas naujo. pasaka be galo :D
Anonimas
5898
Kaip 2*2=4 taip ir one=хуй
cigo
5909
one ar xyu ...jokio skirtumo...
Anonimas
5933
sudas one .lt sudas tikras kas daugiau ... už viska reikia moketi netgi kai nori pasikeisti telefono nr .... gali nemokamai tik 4 foto isidet ;D
Anonimas
5957
Nuotrauka atitinka mano nuomonę :D
labai_baisu
6016
tame one is visokiu debilu pazvengt galima, kartais labai nuotaika pakelia :D
Zygis
6027
kkkk, ne dėl to o todėl, kad ten renkasi visokie tik kuriems į frm parašyt duot 30, o dabar net ir 50 jei turi V.I.P... ir pan. Žodžiu ten pinigų melžimas ir buki vartotojai...
pawelek
6046
Manau neilgai jam (one.lt) liko gyventi :)
Anonimas
6046
Šeip visi ant one varo kad belenoks lankomumas ir pelnas jiems :)
Anonimas
6097
Todel kad one yra sudas.
osho
6120
ir kuom gi jus tas one taip gazdina??
Maya
6120
Faktas. Net jei taptu nemokamu - tas pats s....
|

