#6 Man tai jau net neįdomu :/
Kai sėkmingai - Nusirašei
Ignassin
4624
Anonimas
4624
nusirašei gal? :D
Anonimas
4624
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Anonimas
4624
pataisykit klaida, zmones
Anonimas
4625
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Anonimas
4625
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu
4625
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Anonimas
4625
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
|

