Bet labai nesinervuojame, nes yra toks mygtųkų derinys kaip F + U + C + K Y + O + U
Kai pykstame.... - norisi kad klaviatūroje atsirastų ir toks mygtukas.
Anonimas
5590
Anonimas
5704
spaudineciau visa diena :D
Anonimas
5712
tikrai norėčiau ...
Anonimas
5713
Reiketu kad ne fuck you butu o eik tu nx :D kai reikia iskart nesinervini ir paspaudi :D
Anonimas
5714
pz demotyvacija;D pritariu#6 man ir tokios reiktu
ppeliukas
5714
#7 ant to kas sėdi kitam laido gale :) ir ten daznai sėdi Henrikas Daktaras @ RIMTAS
garbane
5714
o ant ko Jūs pykstate prie kompiuterio sėdėdami? Ant pc ar klaviatūros ar šeip ant paveikslėlio?
Rocknroll
5714
Man reiketu atskiros klaviaturos su frazemis savo pykciui nusakyti :)
Anonimas
5714
pz, demo kūrėja(-s) tikras NOLIFERIS. :D
Ex02r
5714
#3 eini per visas emodemo ir spek tik spaudinet ta mygtuka
kiki17
5714
noreciau tokio kai reik komenara padet ant durno kito komentatoriaus kiek laiko sutaupyciau :SD
dashinka
5714
nebukit tokie pavirsutiniski, ne klaidose, o zodziuose esme
erikule13
5715
Galėtu be klaidų būti...
|

