Kai nežinai - Tai ir širdies neskauda

2010.11.07 kiki17
  • 238
12
vaikai,sportas,nba



Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
nerodo :((((( bet roza tai kieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Neveltui žalias, kaip kanapė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Sako vaikai faini.Tigi ten AMERIKA.Kultura visiskai skiriasi nuo musu.MAn kiek pripasakojo kas atostogavo tai ten zmones tioesiog pasakiski(nekalbu apie blogus rajonus) Bet ten ir viesulai visokie, o pas mus saugi zeme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Tas žalias kai apsipūtęs :D
IKILLYOU 5678    
cia geras
:D
Nuotraukos nėra
Lukas123321 5684    
Ne viską ką sakė supratau, bet kažkiek supratau. :D Geras video čia; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
bet šakės . Tas vaikų atvirumas :) . Dabar ateitu koks Kaunietis tai vapšie drovėtusi ir gal net bijotu atsakinėt :D
Nuotraukos nėra
ainW 5698    
ble kokie faini naivuoliai :D
Melina 5700    
patiko :D
gretagreat28 5707    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
kai tas blondis. : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
oh.. comeon ;D
Grįžti į viršų