Kai nežinai - Tai ir širdies neskauda

2010.11.07 kiki17
  • 238
12
vaikai,sportas,nba



Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
nerodo :((((( bet roza tai kieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Neveltui žalias, kaip kanapė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Sako vaikai faini.Tigi ten AMERIKA.Kultura visiskai skiriasi nuo musu.MAn kiek pripasakojo kas atostogavo tai ten zmones tioesiog pasakiski(nekalbu apie blogus rajonus) Bet ten ir viesulai visokie, o pas mus saugi zeme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Tas žalias kai apsipūtęs :D
IKILLYOU 5679    
cia geras
:D
Nuotraukos nėra
Lukas123321 5684    
Ne viską ką sakė supratau, bet kažkiek supratau. :D Geras video čia; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
bet šakės . Tas vaikų atvirumas :) . Dabar ateitu koks Kaunietis tai vapšie drovėtusi ir gal net bijotu atsakinėt :D
Nuotraukos nėra
ainW 5699    
ble kokie faini naivuoliai :D
Melina 5701    
patiko :D
gretagreat28 5708    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
kai tas blondis. : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
oh.. comeon ;D
Grįžti į viršų